TOP 3 najlepszych odkurzaczy ręcznych w 2020 roku – RANKING

Nie masz pojęcia jaki odkurzacz ręczny wybrać? Skorzystaj z naszego rankingu. Proponujemy wyłącznie sprawdzone modele, które cieszą się uznaniem wśród użytkowników. To urządzenia na każdą kieszeń, co z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy posiadają ograniczony budżet.

Ranking 3 najlepszych odkurzaczy ręcznych

Miejsce Nazwa odkurzacza Cena Najtańsza oferta
1 Philips MiniVac FC6141/01 240 zł Sprawdź teraz
2 Black&Decker NVB 12AV-XJ 79 zł Sprawdź teraz
3 Hyunadai AKU HVC 101 83 zł Sprawdź teraz

Ranking odkurzaczy ręcznych

1. Odkurzacz ręczny Philips MiniVac FC6141/01najlepszy odkurzacz ręczny

Cena: ok. 240 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywany model marki Philips to dla wielu osób najlepszy odkurzacz ręczny dostępny na rynku. Cechuje się on wysoką funkcjonalnością oraz uniwersalnością. Bez większych trudności można przystosować do do indywidualnych potrzeb. Wielkim atutem jest dwustopniowy nadmuch, dzięki któremu czyszczenie auta stanie się szybkie i prosty. Optymalnie wyprofilowana nasadka pozwala dotrzeć nawet do najmniejszych zakamarków. Kurz i inne zanieczyszczenia mogą zostać skutecznie wyeliminowane. Kolejnym plusem jest wysoka moc ssania. Jest to odkurzacz bez worków wymiennych, co gwarantuje podwyższoną żywotność. Zaawansowany system filtracji chroni silnik przed przedostaniem się cząstek kurzu. Zmniejsza to ryzyko przedwczesnego uszkodzenia. Zasilacz samochodowy można podłączyć do gniazda zapalniczki.

2. Odkurzacz ręczny Black&Decker NVB 12AV-XJ

jaki odkurzacz ręczny

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kultowy model marki Black&Decker to tani odkurzacz ręczny, który wykonany został z solidnych materiałów. Z pewnością pozostanie on w nienaruszonym stanie przez długi czas. Model ten umożliwia włącznie czyszczeni na sucho. Niska waga oraz ergonomiczny kształt ułatwiają proces sprzątania. Proponowane urządzenie doskonale sprawdzi się podczas usuwania sierści z tapicerki. To dobry odkurzacz ręczny, który poradzi sobie również z większymi śmieciami. Posiada on pojemnik na zabrudzenia, który został wykonany z tworzyw sztucznych. Zbiornik jest przezroczysty, a więc można zobaczyć stopień jego napełnienia. Po zapełnieniu wystarczy go opróżnić, a następnie zamontować ponownie. Oprócz standardowej końcówki szczelinowej dołączana jest również szczotka, która jest bezpieczna dla delikatnych powierzchni. Opisywany model również jest lekki. Posiada przewód o długości 5 m, dzięki czemu można zyskać pełną swobodę podczas sprzątania.

3. Odkurzacz ręczny Hyunadai AKU HVC 101

najlepsze odkurzacze ręczne

Cena: ok. 83 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Niejedna osoba zastanawia się, jaki odkurzacz ręczny wybrać – najlepszy model to taki, który posiada ergonomiczny uchwyt, mocną obudowę, a także pojemny akumulator. Idealnym przykładem jest urządzenie marki Hyunadai. Zapewnia ono pełną mobilność. Brak przewodu z pewnością zadowoli wielu użytkowników. Wystarczy pamiętać o regularnym ładowaniu akumulatora. Odkurzacz niepodłączony do zasilania może pracować przez 13 minut. Opisywany model został wykonany z lekkich, a zarazem niepodatnych na uszkodzenia materiałów. Plusem jest również wyjątkowo cicha praca. Niski poziom hałasu sprawia, że urządzenie jest jest uciążliwe podczas eksploatacji. Na uwagę zasługuje możliwość odkurzania na sucho oraz na mokro. Bez większych trudności można oczyścić tapicerkę. Przeznaczona jest do tego specjalna gumowa nasadka. Opisywany odkurzacz samochodowy nie zajmuje zbyt dużej ilości przestrzeni. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że można schować go w schowku lub bagażniku.