Odkurzacze Bissell

Odkurzacze Bissell

Bissell to amerykański producent szerokiej gamy urządzeń do sprzątania. Rodzinna firma istnieje na rynku od pięciu pokoleń, czyli od przeszło 140 lat, a jej produkty znane są w 36 krajach na świecie. W ofercie można znaleźć wiele innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań, które powodują, że sprzątanie staje się łatwiejsze i bardziej efektywne.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Firma Bissell – nowatorskie, przełomowe koncepcje, które zmieniły rynek

Pierwszym nowatorskim konceptem przedsiębiorstwa, które przyjęło się na rynku, stało się urządzenie Bissell wyposażone w specjalny zbiornik wody do głębokiego czyszczenia dywanów. Kolejnym przełomowym rozwiązaniem było stworzenie urządzenia Bissell Big Green Clean Machine®. Dzięki niemu można było osiągnąć wspaniałe efekty podczas czyszczenia bez konieczności zatrudniania fachowców. Natomiast w latach 90. pojawił się na rynku pierwszy pionowy odkurzacz Bissell PowerGroom®. Do nowatorskich produktów Bissell należy również zaliczyć SpotBot®, czyli mobilne urządzenie, które idealnie nadaje się do sprzątania zabrudzeń po domowych zwierzętach.

Szeroka oferta urządzeń czyszczących firmy Bissell

Obecnie w ofercie firmy Bissell znajdują się urządzenia do czyszczenia na morko, do prania dywanów, do sprzątania na zewnątrz. Można również zamówić urządzenia parowe, czy urządzenia do wywabiania plam. Przede wszystkim jednak firma Bissell znana jest ze swojej bogatej oferty odkurzaczy. Proponuje bezprzewodowe i przewodowe odkurzacze wielofunkcyjne, a także odkurzacze pionowe. Wszystkie odkurzacze dostępne w ofercie producenta Bissell cechują wysokie parametry ssania.

Czym wyróżniają się odkurzacze wielofunkcyjne Bissell?

Odkurzacze wielofunkcyjne Bissell są przede wszystkim uniwersalne, ponieważ można dzięki nim wyczyścić dowolną powierzchnię i usunąć każdy rodzaj zabrudzenia. Urządzenia te gwarantują niezawodną pracę, a ich użytkowanie jest komfortowe. Wyróżnia je bezworkowa konstrukcja i intuicyjny sposób obsługi.

Dlaczego warto zdecydować się na pionowe odkurzacze Bissell?

Odkurzacze pionowe Bissell są bardziej poręczne i wygodne podczas sprzątania. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty i kształt, łatwo można dzięki nim dotrzeć w trudno dostępne miejsca i posprzątać większą przestrzeń. Odkurzacz pionowy to idealny model dla osób, które nie chcą nadwerężać kręgosłupa podczas sprzątania.

Najbardziej rozpoznawalne odkurzacze Bissell na rynku

Do najpopularniejszych odkurzaczy wielofunkcyjnych producenta można zaliczyć m.in. modele: Bissell CrossWave, odkurzacz wodny Bissell CrossWave (17132), a także bezprzewodowy odkurzacz CrossWave Cordless Advanced (2588N). Z kolei do odkurzaczy pionowych, które cieszą się dużym powodzeniem zalicza się m.in. urządzenie 2 w 1 MultiReach ION XL 36V, bezprzewodowy odkurzacz Bissell MultiReach 36V (2166N), jak również odkurzacz Icon Pet 25V (2602D). Biorąc pod uwagę ranking odkurzaczy piorących Bissell, warto wymienić takie modele, jak: odkurzacz Bissell Crosswave 17132, odkurzacz Bissell Crosswave Pet Pro, a także urządzenie Bissell 2225N Crosswave 3w1.

Autoryzowany serwis Bissell – gwarancja „door-to-door” i dostępne akcesoria

Wybierając serwis Bissell, można liczyć na gwarancję „door-to-door”, która oznacza, że przedstawiciel firmy albo zajmie się naprawą usterki, albo zaoferuje nowy produkt tej samej klasy, jeśli okaże się, że klient otrzymał wadliwy sprzęt z winy firmy. Uwzględniając serwis części do odkurzacza opinie, można także zamówić niezbędne akcesoria, jak np. wysokiej jakości filtry wody i powietrza, krążki zapachowe, płyny wielozadaniowe, rolki czyszczące, szczotki, czy zmiotki.