Odkurzacze ECOVACS

Odkurzacze ECOVACS

Dla firmy ECOVACS, która rozpoczęła działalność w 1998 roku niewystarczające okazało się dostarczanie masowej elektroniki. Od 2006 roku spółka przekształciła się w ECOVACS ROBOTICS, która zaczęła projektować, badać i dystrybuować wygodę, oszczędność czasu i innowacyjność pod postacią nowoczesnych odkurzaczy i robotów codziennego użytku. Do dziś każdy ranking odkurzaczy akumulatorowych otwiera swoje listy produktami ECOVACS, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się komfortem życia w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Dlaczego opinie użytkowników nieustannie zachwalają produkty firmy ECOVACS i w czym tkwi fenomen marki?

Każdy odkurzacz wychodzący spod linii producenta ECOVACS ROBOTICS dostarcza użytkownikom:

  • oszczędność czasu wynikającą z inteligentnego sprzętu, który nie zmusza domownika do wielogodzinnego sprzątania. Dzięki rozbudowanym funkcjom każda rodzina może oddawać się swoim pasjom lub wspólnym rozrywkom;
  • luksus wynikający z posiadania innowacyjnych rozwiązań;
  • możliwość zarządzania domem nawet podczas nieobecności;
  • serwis, dzięki któremu posiadacze odkurzaczy mogą liczyć na bezpieczeństwo i opiekę fachowych doradców;
  • oryginalne części do odkurzacza, które zapewniają długi okres eksploatacji i brak awaryjności.

Firma ECOVACS ROBOTICS posiada 65% udziału w rynku na świecie co daje ugruntowaną pozycję i szereg możliwości ciągłego doskonalenia swoich produktów, ale to pozytywne opinie użytkowników i ciągłe zainteresowanie marką popycha twórców do tego, aby jeszcze bardziej unowocześniać domy na całym świecie i dawać radość z posiadania sprzętu, który odciąża w wykonywaniu domowych czynności, takich jak sprzątanie.

60 sklepów firmowych i sieci partnerskich zlokalizowanych w większych miastach świata oferuje rozwiązania, które mają dostarczać wygodę, fachową obsługę, serwis i doradztwo. Wśród dotychczasowych modelów inteligentnych odkurzaczy, które proponuje marka ECOVACS ROBOTICS są:

– ECOVACS DEEBOT R
– ECOVACS DEEBOT M
– ECOVACS DEEBOT 5
– ECOVACS DEEBOT 6
– ECOVACS DEEBOT 6 Ozmo
– ECOVACS DEEBOT 7
– ECOVACS DEEBOT 9
– ECOVACS DEEBOT 9 Ozmo
– ECOVACS DEEBOT Slim
– ECOVACS DEEBOT Slim Ozmo.

Opatentowane części do odkurzacza, które służą przez wiele lat sprawdziły się w już w wielu domach, dlatego klienci na całym świecie, zafascynowani możliwościami sprzętów ECOVACS czekają na kolejne nowinki i pomysły twórców. 85% użytkowników, którzy raz wybrali odkurzacz marki ECOVACS, z pełną świadomością sięgają po kolejny, bardziej nowoczesny model. Jakie odkurzacze są wybierane najczęściej?

Ranking odkurzaczy z funkcją mycia otwiera DEEBOT OZMO 930, który doczekał się wielu pozytywnych opinii konsumentów, ale też testujących go specjalistów. Produkt daje możliwość cieszenia się czystą podłogą, pozbawioną nie tylko zanieczyszczeń, ale też zadbaną i wypielęgnowaną.

Każdy ranking odkurzaczy wodnych posiada na swojej liście duże, nieporęczne odkurzacze, które zajmują sporo miejsca w pomieszczeniach gospodarczych. Najwyższe pozycje należą jednak do produktów ECOVACS, które deklasują konkurencję. Dlaczego? Wysoka jakość, kompaktowa budowa, cichy tryb pracy, inteligencja i poręczność. Modele takie jak DEEBOT OZMO 610, DEEBOT OZMO 950 lub DEEBOT SLIM OZMO 10 jednym, zadanym poleceniem sprzątają i myją, podczas gdy domownicy oddają się innym czynnościom, na które dotąd nie mieli czasu.