Odkurzacze ETA

Odkurzacze ETA

Poszukując dobrej klasy odkurzacza, warto przyjrzeć się ofercie marki ETA. Firma istnieje na rynku od lat, ciesząc się uznaniem klientów. Wśród produkowanego przez nią asortymentu znajdują się odkurzacze różnego typu, od tradycyjnych workowych, przez bezworkowe i wielofunkcyjne, po nowoczesne odkurzacze automatyczne. Wszystkie wyróżniają się świetnym designem, wysoką jakością wykonania oraz maksymalną funkcjonalnością.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

ETA – producent z tradycjami

Firma ETA istnieje na rynku od 1943 roku. Jej założycielem był John Prošvic, który w małym czeskim miasteczku Hlinsko postanowił uruchomić produkcję żelazek elektrycznych. Kilka lat później, w 1952 roku firma jako pierwsza w Czechach, zaczęła produkować odkurzacze, które szybko stały się jej znakiem rozpoznawczym.

ETA to dziś czołowy producent sprzętów gospodarstwa domowego w Czechach, cieszący się renomą także na rynku międzynarodowym. Słynie z jakości i dbałości o detale. Wytwarzane przez przedsiębiorstwo urządzenia zachwycają nowoczesnym, dopracowanym designem oraz funkcjonalnością. Są intuicyjne w obsłudze, wydajne, skuteczne, produkowane z najwyższej jakości komponentów, w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Sprzęt do każdego domu: szeroki wybór odkurzaczy ETA

Odkurzacz to rzecz niezbędna w każdym domu. Znacznie ułatwia utrzymanie czystości, szybko i skutecznie pozbywając się kurzu. Dostępne dziś modele świetnie radzą sobie nie tylko z zabrudzeniami podłogi, ale też docierają w trudno dostępne miejsca, jak żeberka kaloryfera czy szczeliny za meblami, nadają się również do czyszczenia tapicerki.

Zdając sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb klientów, ETA proponuje odkurzacze różnego typu: klasyczne odkurzacze workowe i bezworkowe, poręczne odkurzacze akumulatorowe, nowoczesne, czyszczące również na mokro odkurzacze wielofuncyjne i bardzo praktyczne, ułatwiające codzienne sprzątanie odkurzacze automatyczne.

Wszystkie modele wyposażone są w wysokiej jakości filtry wyłapujące mikrocząsteczki, posiadają kółka z solidnego, ale miękkiego tworzywa, które nie rysuje podłóg. Odkurzacze EPA to doskonałej klasy sprzęt ułatwiający sprzątanie, uwzględniany przez każdy ranking odkurzaczy bezworkowych, ranking odkurzaczy piorących, ranking odkurzaczy z funkcją mycia i inne.

Dobra jakość i profesjonalny serwis

Odkurzacze renomowanej czeskiej firmy ETA to inwestycja na lata. Urządzenia produkowane są z najwyższej jakości komponentów, posiadają nowoczesne, wydajne silniki, profesjonalne filtry, są intuicyjne w obsłudze. Modele klasyczne posiadają szereg końcówek ułatwiających czyszczenie, modele automatyczne czy z funkcją mycia łatwo wymienialne, nadające się do czyszczenia elementy.

Ogromnym atutem odkurzaczy ETA jest profesjonalny serwis. Producent udostępnia części do odkurzacza, dzięki czemu w razie uszkodzenia czy zużycia jednego z elementów, nie trzeba wymieniać odkurzacza. Wystarczy niewielka interwencja, żeby odkurzacz wyglądał i działał jak nowy model, skutecznie pomagając w utrzymaniu czystości w domu.