Odkurzacze Gorenje

Odkurzacze Gorenje

Nazwa Gorenje wzięła się od niewielkiej miejscowości na Słowenii. Firma jest obecnie jednym z ośmiu największych producentów sprzętu AGD w Europie, a jej produkty znane są na całym świecie. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1950 i początkowo było niewielką kuźnią produkującą maszyny rolnicze. W 1953 roku Ivan Atelsek przejął kierownictwo i postanowił, że zmieni ten niewielki zakład w znaczącą, dużą firmę. Wprowadzenie nowego asortymentu, podniesienie wydajności oraz zreorganizowanie zakładu sprawiło, że w Gorenje zaczęto wprowadzać innowacyjne wynalazki, które do dzisiaj wyróżniają przedsiębiorstwo spośród innych.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Najlepsze odkurzacze Gorenje – rankingi

Gorenje jest firmą, która stawia na wysoką jakość swoich produktów, a jednocześnie oferuje je w przystępnych cenach. Między innymi właśnie dlatego odkurzacze oraz wiele innych sprzętów tej marki cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Firma znana jest z innowacyjnych technologii, które usprawniają i uprzyjemniają pracę z urządzeniami. Odkurzacze Gorenje zbierają rewelacyjne opinie od użytkowników. Ponadto znajdują się w wielu rankingach odkurzaczy pionowych czy tradycyjnych. Warto wymienić kilka najpopularniejszych modeli:

Pionowe:

– SVC144FW
– SVC144FBK
– SVC219FMW

Tradycyjne:

– VCEA21GLW
– VCEA22GLBU
– VCEA22GPLBK

Czym wyróżniają się odkurzacze producenta Gorenje?

Wspomniano już wcześniej, że producent Gorenje znany jest z innowacyjności i wynalazczości. To dotyczy każdego sprzętu AGD, w tym odkurzaczy. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów, oferując fantastyczne rozwiązania usprawniające pracę oraz sprawiające, że sprzątanie staje się dużo przyjemniejsze.

Odkurzacze wyróżniają się wysoką jakością wykonania z wytrzymałych i trwałych materiałów. Jeśli chodzi o zużycie energii, kwalifikują się one do najlepszej klasy A. Producent stawia duży nacisk na jak najcichszą pracę urządzeń przy jednoczesnym zachowaniu wydajności i ekonomiczności silników. Najnowsze modele tradycyjne wyposażone są w schowek, w którym można przechowywać dołączone do zestawu końcówki. Posiadają ponadto filtr HEPA, który usuwa aż 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza. Odkurzacze pionowe dodatkowo są wyposażone w mini wersje ręczne, wygodne mocowania na ścianę czy takie udogodnienia jak podświetlenie LED do sprzątania rogów oraz miejsc pod meblami.

Jak prawidłowo dbać o odkurzacze Gorenje?

Odkurzacze Gorenje w zestawach posiadają instrukcję obsługi, z którą należałoby się zapoznać jeszcze przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia. W przypadku zużycia pewnych elementów producent zaleca stosowanie wyłącznie oryginalnych części do odkurzaczy Gorenje – zarówno jeśli chodzi o wymianę części związanych z eksploatacją jak i filtrów HEPA. Warto zdać sobie sprawę z tego, że zamienniki niewiadomego pochodzenia mogą stać się przyczyną awarii sprzętu lub nie pasować do danego modelu urządzenia, przez co niepotrzebnie wyda się pieniądze. Firma oferuje profesjonalny serwis, a każdy sprzęt posiada gwarancję producenta.