Odkurzacze Nilfisk

Odkurzacze Nilfisk

Firma Nilfisk istnieje na rynku od ponad 100 lat. Od początku swojego działania stara się rozwijać i oferować innowacyjne produkty i najlepsze rozwiązania technologiczne. Dzięki rozbudowanej sieci handlowej jest znana i ceniona niemal na całym świecie.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Aktualnie w ofercie Nilfisk znajduje się bardzo szeroki wybór wszelkich urządzeń czyszczących przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Całą ofertę można podzielić na trzy główne grupy. Są to urządzenia do czyszczenia podłóg, odkurzacze przemysłowe oraz myjki ciśnieniowe. Dodatkowo firma Nilfisk ma w asortymencie urządzenia domowe i myjki, przeznaczone dla indywidualnych konsumentów.

Nie dziwi zatem, że produkty tej firmy wygrywają każdy ranking odkurzaczy bezprzewodowych, ranking odkurzaczy pionowych czy ranking odkurzaczy automatycznych.

Dodatkowym atutem firmy Nilfisk jest zapewne oferowany klientom szeroki program usług po sprzedażowych. W ramach jednego pakietu, wybranego z trzech proponowanych, dostępny jest serwis obejmujący między innymi: koszt przeglądów okresowych, podstawowe materiały eksploatacyjne wymieniane podczas przeglądów, szkolenia dla operatorów obsługujących maszyny, dodatkowe koszty części zamiennych czy napraw, maszyny zastępcze, raport po wszystkich wizytach czy przedłużenie gwarancji.

Jak widać, serwis części do odkurzacza w przypadku tej firmy, to nie tylko oferowanie akcesoriów, ale bardzo rozbudowany system, który na co dzień wspomaga użytkowników i sprawia, że korzystanie z tych produktów jest o wiele prostsze i wygodniejsze. Świadczą o tym pozytywne opinie wielu klientów.

Odkurzacze firmy Nilfisk są podzielone na dwie kategorie: do zastosowań komercyjnych oraz typowo przemysłowe. Wśród odkurzaczy komercyjnych można znaleźć te do czyszczenia na sucho, kolumnowe oraz do czyszczenia na sucho i mokro.

Wśród odkurzaczy przemysłowych są dostępne: jednofazowe i trójfazowe urządzenia do zastosowań na sucho i mokro, odkurzacz Nilfisk do stref wybuchowych, do pyłów niebezpiecznych, urządzania do stosowania w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz systemy odkurzaczy centralnych.

Najpopularniejsze modele to między innymi odkurzacz Nilfisk: AERO 31 INOX, ATTIX 44, VHS120, ATEX Z22,VU500, VL500-75.

Współpraca z firmą Nilfisk i wybór produktów z ich gamy ma bezwzględnie wiele zalet. Przede wszystkim tak szeroki asortyment daje niemal nieograniczoną swobodę wyboru. Można dostosować odpowiedni sprzęt do nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Każdy klient znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.

Dodatkowym plusem jest również serwis i doradztwo, które firma świadczy swoim klientom. Dzięki temu kupujący może otrzymać poradę i dopasować sprzęt do własnych potrzeb, bez obaw, że okaże się on niefunkcjonalny i mało praktyczny.

Wszystkie odkurzacze Nilfisk charakteryzują się niebywałą ergonomią i wydajnością. Są łatwe w obsłudze i można ich używać na sucho i mokro. To znacznie ułatwia codzienny serwis sprzątający, czy to w biurach, dużych halach magazynowych czy na budowach.