Odkurzacze Rowenta

Odkurzacze Rowenta

Kolejna rewolucja technologiczna miała swój początek dzięki zmianom, jakie przyniosły nowe rozwiązania w branży IT i elektronice. Ten sektor wpłynął na wszystkie sfery życia. Jak ważna jest wygoda mieszkania, wiedzą wszyscy, którzy musieli przeżyć, choć tydzień bez lodówki lub odkurzacza. Ważne miejsce w świadomości klientów zajmują firmy produkujące najwyższej klasy sprzęt AGD.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Firma z tradycjami i długą historią

Rowenta swym stażem może onieśmielić niejednego konkurenta. Jednak nie tym walczy się obecnie na rynku. Firmę założył w końcu wieku XIX Niemiec Robert Weintraud. Rowenta od lat osiemdziesiątych dziewiętnastego stulecia jest na rynku światowym. Wtedy zajmowała się jednak innym asortymentem.

Początek XX wieku

Przełom przyniósł koniec pierwszej wojny światowej. W latach dwudziestych XX wieku firma wypuściła na rynek pierwsze sprzęty AGD zasilane energią elektryczną. Klienci dostali do użytku czajniki, tostery i żelazka.
Rowenta od początków prac projektowych przykładała duże znaczenie do wyglądu i funkcjonalności powstających sprzętów. Suszarka lub odkurzacz oprócz pełnej funkcjonalności musi być ładny. Człowiek, nawet jeśli nie przyznaje się do tego, ceni sobie rzeczy piękne i proporcjonalne.

Pierwszy odkurzacz

Firma ma bardzo silne konotacje w świadomości klientów związane ze sprzętem sprzątającym. Pierwszy odkurzacz Rowenta pokazała klientom w połowie ósmej dekady XX wieku. Niemiecka firma już wtedy miała ugruntowaną pozycję wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego i rok 1974 stał się kolejnym wielkim krokiem na właściwej drodze.

Nowoczesna organizacja

Dziś Rowenta należy do wielkiej grupy kapitałowej ogarniającej swym zasięgiem wielkie obszary kuli ziemskiej. Realizując procesy kooperacji, kreuje wyznaczone przez grupę zadania w sześciu obszarach zadaniowych, obejmujących większość sfer związanych z czynnościami wykonywanymi w domu.

Obecnie Rowenta produkuje bardzo ciche odkurzacze w seriach funkcjonalnych z zastosowaniem odmiennego podejścia do konstrukcji i wyposażenia.

Obsługa klientów

Rowenta ma sprawnie działający serwis. Produkty firmy są zaprojektowane z myślą o szybkim demontażu i wymianie kompaktowych podzespołów, w sposób łatwy i efektywny. Na stronach ułatwiających lokalizację można znaleźć każdy serwis części do odkurzacza Opinie na temat działania obsługi posprzedażowej można odnaleźć na stronach skupiających społeczność i klientów firmy.

Dobre przykłady

Ranking odkurzaczy bezworkowych może zacząć Silence Force Multi Cyclonic RO 8340. Dalej: Rowenta Mini Space Cyclonic, Rowenta CITY Space Cyclonic, Rowenta Intensium. Natomiast ranking odkurzaczy piorących rozpocznie Bully 1200W. Na koniec ranking odkurzaczy z funkcją mycia otworzy Rowenta Mop Parowy RY7557WH, Rowenta Air Force Flex 760, Rowenta Air Force Extreme.

Życie w towarzystwie nowych technologii staje się coraz wygodniejsze. Doskonałym przykładem są odkurzacze automatyczne, które działają niezależnie dzięki technologiom programistycznym i coraz wydajniejszej elektronice.