TOP 5 najlepszych odkurzaczy akumulatorowych w 2020 roku – RANKING

Jaki odkurzacz akumulatorowy sprawdzi się najlepiej? Wybór ze względu na dużą ilość produktów z pewnością nie jest łatwy, jednak bez wątpienia najlepszych odkurzacz akumulatorowy wybrać można korzystając z wartościowych rankingów.

Ranking 5 najlepszych odkurzaczy akumulatorowych

Miejsce Nazwa odkurzacza Cena Najtańsza oferta
1 Dyson Cyclone V11 Absolute 3040zł Sprawdź teraz
2 Philips SpeedPro Max FC6813/01 1400zł Sprawdź teraz
3 Tefal TY6751WO 460zł Sprawdź teraz
4 Bosch Move BHN14090 200zł Sprawdź teraz
5 Philips MiniVac FC6142/01 235zł Sprawdź teraz

Ranking odkurzaczy akumulatorowych

1. Odkurzacz akumulatorowy Dyson Cyclone V11 Absolute

odkurzacz akumulatorowy ranking

Cena: ok. 3 040 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jedną z czołowych pozycji w rankingach zajmuje Dyson Cyclone V11 Absolute. Jest to urządzenie pozwalające perfekcyjnie wyczyścić podłogę nawet w trudno dostępnych miejscach – odkurzacz działa szybko i skutecznie, więc może ubiegać się śmiało o miano najlepszego odkurzacza akumulatorowego. Dyson Cyclone V11 Absolute to niezwykle inteligentne urządzenie rozpoznające rodzaj podłoża, z jakim ma styczność, dzięki czemu odkurzacz sam jest w stanie dopasować swoją moc ssania. To sprawia, że ten model odkurzacza idealnie sprawdzi się do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni. Dzięki dużej pojemności baterii, odkurzacz jest w stanie nieprzerwanie pracować znacznie dłużej niż podobne dostępne na rynku bezprzewodowe odkurzacze. Poszukując taniego i skutecznie działającego odkurzacza, warto postawić na model Dyson Cyclone V11 Absolute, który bez wątpienia będzie królował w licznych rankingach odkurzaczy akumulatorowych w roku 2020.

2. Odkurzacz akumulatorowy Philips SpeedPro Max FC6813/01

jaki odkurzacz akumulatorowy

Cena: ok. 1 400 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tworząc ranking najlepszych akumulatorowych odkurzaczy nie można pominąć modelu Philips SpeedPro Max FC6813/01. Jest to urządzenie, które dzięki specjalnej nakładce z dodatkowym podświetleniem LED pozwala na efektywne sprzątanie nawet w trudno dostępnych miejscach. To bez wątpienia najlepszy odkurzacz akumulatorowy, na który nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, a cieszyć się można ze skuteczności jego działania. Odkurzacz na jednym ładowaniu działa nawet do 45 minut, co jest bardzo wygodne i daje duże możliwości czyszczenia nawet dużych powierzchni podłóg. Dzięki kontrolce poziomu naładowania akumulatora w jasny i czytelny sposób można sprawdzić, czy urządzenie już wymaga naładowania czy może jeszcze można wykorzystywać go do pracy. W odkurzaczu zastosowany został również wysokiej jakości antyalergiczny filtr, zatem jest to urządzenie idealne dla osób zmagających się z alergiami. Philips SpeedPro Max FC6813/01 charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, więc idealnie sprawdzi się nawet w niewielkich mieszkaniach – nie ma problemów z jego przechowywaniem.

3. Odkurzacz akumulatorowy Tefal TY6751WO

najlepszy odkurzacz akumulatorowy

Cena: ok. 460 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking odkurzaczy akumulatorowych, które w 2020 roku ze względu na swoją niską cenę i wysoką skuteczność nie może się obejść również bez modelu Tefal TY6751WO. To urządzenie 2 w 1, które może pełnić zarówno funkcję standardowego odkurzacza do dywanów i twardych podłóg, jak i odkurzacza ręcznego sprawdzającego się w odkurzaniu mebli czy wnętrza samochodu. Co ważne, odkurzacz doskonale się składa, dzięki czemu by go przechowywać nie potrzeba dużo miejsca – to rozwiązanie idealne do małych mieszkań, w których każda wolna powierzchnia jest na wagę złota. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi o dość duże pojemności Tefal TY6751WO z powodzeniem bez źródła zasilania wykorzystywany może być nawet przez 45 minut. Odkurzacz jest bardzo lekki, więc bez problemu można nosić go po schodach (waży zaledwie 2,5 kg). Tani i skuteczny w walce nawet z najdrobniejszym brudem odkurzacz Tefal TY6751WO to doskonałe rozwiązanie do każdego gospodarstwa domowego.

4. Odkurzacz akumulatorowy Bosch Move BHN14090

odkurzacz ręczny akumulatorowy ranking

Cena: ok. 200 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaki odkurzacz akumulatorowy będzie wiódł prym w rankingach najlepszych urządzeń w roku 2020? Jednym z najsilniejszych kandydatów do miana najlepszego jest mode Bosch Move BHN14090. Urządzenie jest bardzo lekkie i poręczne, gotowe do użycia w każdej chwili. Idealnie sprawdzi się zarówno w szybkim usunięciu okruchów z blatu czy podłogi, jak i w sprzątaniu mebli czy wnętrza samochodu. Dzięki niezwykle innowacyjnemu systemowi High Airflow urządzenie jest niezwykle skuteczne, a przy tym gwarantuje długotrwałą skuteczność działania. System ten swoją wyjątkowość opiera na wysokim przepływie powietrza i wydajnej separacji kurzu. Dzięki wyposażeniu odkurzacza w dodatkową ssawkę można śmiało wykorzystywać go do czyszczenia zakamarków i trudno dostępnych miejsc, do których sięgnięcie klasycznym odkurzaczem jest niemożliwe. Dzięki wskaźnikowi ładowania można szybko sprawdzić, czy urządzenie jest w stanie pracować czy może potrzebuje podłączenia do źródła prądu.

5. Odkurzacz akumulatorowy Philips MiniVac FC6142/01

odkurzacz samochodowy akumulatorowy ranking

Cena: ok. 235 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jaki będzie najlepszy odkurzacz akumulatorowy? Idealnym rozwiązaniem będzie urządzenie przystępne cenowo a przy tym niezwykle skutecznie działające – tu idealnie sprawdzi się Philips MiniVac FC6142/01. Urządzenie jest niezwykle poręczne i niewielkie, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów z jego przechowywaniem. Ponadto przy zastosowaniu Philips MiniVac FC6142/01 mamy możliwość odkurzania zarówno na sucho, jak i na mokro – w zależności od potrzeb. Jest to odkurzacz cykloniczny, bezworkowy co tylko dodatkowo wzmacnia komfort jego użytkowania. Do odkurzacza dołączona jest specjalna mini podstawka ładująca, dzięki której odkurzacz jest zawsze gotowy do użycia. W zależności od potrzeb taka podstawka montowana może być zarówno na stole, jak i na ścianie. Wygodna rączka, lekko zaokrąglona gwarantuje pewny uchwyt, dzięki czemu nie ma obaw, że w czasie odkurzania będziemy odczuwać dyskomfort czy przez przypadek urządzenie wyślizgnie nam się z rąk.