Odkurzacze Black&Decker

Odkurzacze Black&Decker

Black&Decker jest producentem odkurzaczy akumulatorowych o wielu zastosowaniach. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać modele do sprzątania podłóg, czyszczenia trudno dostępnych miejsc lub sprzątania samochodu i tapicerki. Warto sprawdzić jakie funkcje oferują poszczególne modele, by dopasować odpowiedni odkurzacz do naszych potrzeb.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Najbardziej popularne odkurzacze ręczne sprawdzają się świetnie, jeśli chcemy wyczyścić małą przestrzeń, posprzątać trudno dostępne miejsce, czy po prostu potrzebujemy podręczny odkurzacz, który pozwoli nam utrzymać czystość na co dzień. Black&Decker ma w swojej ofercie odkurzacze, które zostały wyposażone w funkcję Cyclonic Action, dzięki której większe drobiny są wstępnie odwirowywane, co zachowuje stały, wysoki poziom mocy ssącej. Odkurzacze ręczne są lekkie i kompaktowe, są dzięki temu łatwe do przechowywania. Końcówka ssąca ma dodatkową wąską nakładkę, który ułatwia zbieranie drobin w bardziej niedostępnych miejscach. Wśród modeli odkurzaczy można znaleźć również takie, które zbierają płyny. Posiadają one gumową końcówkę, przeznaczoną do czyszczenia na mokro. Sprawdzą się w sprzątaniu łazienki, lub innego pomieszczenia o wysokiej wilgotności. Ranking odkurzaczy bezworkowych pokazuje, że najbardziej popularne modele tego producenta to Dustbuster 9.6 V Cyclonic Action i Dustbuster Flexi 18V Li-On z elastycznym wężem. Dodatkowe akcesoria dostępne do odkurzaczy to końcówka szczelinowa, miękka szczotka i specjalna końcówka do zbierania sierści.

Dla właścicieli pojazdów świetnym produktem jest odkurzacz samochodowy, który podłączany jest do wtyczki samochodowej. Dzięki jeszcze bardziej wyprofilowanej końcówce i zestawie akcesoriów dodatkowych można odkurzyć nawet najbardziej niedostępne miejsca i szczeliny i wyczyścić tapicerkę. Kabel zasilający ma 5 metrów dzięki czemu bez problemu dostaniemy się do bagażnika pojazdu i wygodnie go posprzątamy. Dodatkowe części do odkurzacza to dysza szczelinowa, końcówka do tapicerki i torba do przechowywania.

Odkurzacze pionowe są niezastąpione jeśli chcemy szybko i efektywnie wysprzątać całe pomieszczenie. Modele Black&Decker mają dużą siłę ssącą i bez problemu mogą konkurować z tradycyjnymi odkurzaczami. Dodatkowo dzięki specjalne zaprojektowanym sensorom podłogi, wyczuwają zmianą podłoża i dostosowują moc ssącą. Na dywanach i wykładzinach będą pracowały ze zwiększoną mocą, natomiast na twardej podłodze przestawią się na tryb Eco. Producent oferuje również model przeznaczony specjalnie dla właścicieli zwierząt, który posiada specjalną końcówkę ułatwiającą zbieranie sierści. Technologia Smart Charge zapewnia pełne naładowanie sprzętu w mniej niż 5 godzin. Odkurzacze są wyposażone w sensor baterii. Zbiornik na drobiny jest łatwy do opróżniania i czyszczenia. Odkurzacz ładuje się w kompaktowej bazie dokującej, która może jednocześnie spełniać funkcję przechowywania sprzętu.

Odkurzacze marki Black&Decker są bardzo popularne wśród użytkowników i zbierają same dobre opinie. Serwis jest ogólnie dostępny i zapewnia bezproblemowe użytkowanie sprzętu.