Odkurzacze iRobot

Odkurzacze iRobot

Ponad 26 milionów sprzedanych robotów na całym świecie. Urządzenia do zadań specjalnych, innowacyjne maszyny, sztuczna inteligencja wykorzystywana do ratowania poszkodowanych ludzi w konfliktach zbrojnych i szpitalach. Roboty stosowne przez amerykańską armię, saperów i naukowców. Urządzenie wykorzystywane przez NASA i laboratoria rządowe. iRobot to bez wątpienia najbardziej rozpoznawana, kreatywna i innowacyjna firma na świecie. Zrewolucjonizowała wiele gałęzi przemysłu, inżynierii i nauki. Jej projekty trafiły nie tylko do laboratoriów naukowych. Trafiły także do zwykłych domów.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Szybka droga do sukcesu

iRobot powstał w 1990 roku, założony przez trójkę przyjaciół. Rok później powstał Genghis, pierwszy robot do badania przestrzeni kosmicznej. Kilka lat później firma wypuściła kolejne maszyny. Pomagały wykrywać i eliminować miny, ratować ofiary ataków terrorystycznych. iRobot podbił świat, a ich urządzenia stały się wizytówką jakości i innowacyjności. Inspirowały do działania i urzeczywistniania najbardziej irracjonalnych wizji. Tak jest do dziś, ponieważ iRobot stał się częścią naszej rzeczywistości. Nie tylko tej odległej. Coraz częściej towarzyszy nam w codziennym życiu i zwykłych obowiązkach.

Odkurzacz iRobot to nowy rozdział w historii firmy. Pierwszy model Roomba zaprezentowany w 2002 roku, okazał się ogromnym sukcesem. Był marzeniem większości gospodyń domowych i choć serwis oraz dostępność części do odkurzacza były problematyczne, to nie zniechęcało to kupujących. Kilka lat później iRobot zaprezentował Scooba, a następnie przemysłowy odkurzacz do czyszczenia garaży, magazynów i warsztatów. Ranking odkurzaczy przemysłowych przeprowadzony przez prestiżowy amerykański portal konsumencki, uznał to urządzenie za najbardziej skuteczne i innowacyjne na świecie. Sukces był ogromny, a robotyka w domowym zaciszu stała się modna i niezwykle pożądana.

Pierwsze odkurzacze w Polsce

Na polskim rynku iRobot Braava pojawił się w 2013 roku. Choć jego cena potrafiła skutecznie odstraszyć, to pochlebne opinie płynące z reszty świata, skusiły wielu do jego zakupu. Firma iRobot dołożyła wszelkich starań, aby serwis i dostępność części do odkurzacza były na najwyższym poziomie. W istotny sposób wpłynęło to na wzrost sprzedaży i zainteresowania urządzeniem.

iRobot wciąż zaskakuje. Jego najnowsze urządzenie Roomba® i7 ze stacją dokująco-ładującą Clean Base to prawdziwa rewolucja wśród odkurzaczy automatycznych. Niezwykle zaawansowana technologia sprawia, że odkurzacz nie tylko sam opróżnia pojemnik na brud. Uczy się także układu poszczególnych pomieszczeń w celu bardziej wydajnej i dokładnej pracy.

IRobot nie śpi. Ranking odkurzaczy piorących przeprowadzony przez amerykański portal uznał iRobot Roomba i7+ za najlepszy odkurzacz roku. Opinie zadowolonych klientów nie pozostawiały wątpliwości, że urządzenia iRobot są jedyne w swoim rodzaju, a ich działanie wpływa na poprawę jakości życia. Mniej obowiązków domowych to więcej czasu na przyjemności. A co z awariami? Te mogą przytrafić się nawet najlepszym. Serwis iRobot i dostępność części do odkurzacza nigdy nie były tak proste. Firma dba o jakość usług i zadowolenie swoich klientów.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom iRobot pracuje nad nowym projektem. Być może już wkrótce ranking odkurzaczy samochodowych zdominuje nowoczesne urządzenie, które wykorzystując sztuczną inteligencję zadba o czystość naszego auta.