TOP 5 najlepszych odkurzaczy z funkcją mycia w 2020 roku – RANKING

Decydując się na zakup odkurzaczy, zawsze warto zajrzeć do wszelkiego rodzaju rankingów, z których wyciągnąć można mnóstwo przydatnych informacji, pozwalających wybrać ten najlepszy sprzęt.

Ranking 5 najlepszych odkurzaczy z funkcją mycia

Miejsce Nazwa odkurzacza Cena Najtańsza oferta
1 Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01 1000zł Sprawdź teraz
2 Philips SpeedPro FC6722/01 1030zł Sprawdź teraz
3 Kärcher FC 5 Premium Home Line bezprzewodowy 1.055-660.0 1400zł Sprawdź teraz
4 Bissell Cross Wave Cordless 2582N 1560zł Sprawdź teraz
5 Bissell Vac&Steam (1977N) 750zł Sprawdź teraz

Ranking odkurzaczy z funkcją mycia

1. Odkurzacz z funkcją mycia Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01

ranking odkurzaczy z funkcją mycia

Cena: ok. 1 000 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Niemal każdy ranking odkurzaczy z funkcją mycia otwiera Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01. To sprzęt wyposażony w niezwykle innowacyjny system czyszczenia na mokro, dzięki któremu usunąć można nawet te najbardziej oporne zabrudzenia. To jeden z najpopularniejszych odkurzaczy bezprzewodowych z funkcją mycia, choć na rynku jest stosunkowo od nie dawna, co tylko świadczy o tym, że to sprzęt najwyższej klasy. W odkurzaczu znalazł się akumulator litowo-jonowy 18 V, dzięki któremu nieprzerwanie z urządzenia korzystać można nawet przez 40 minut. Także opróżnianie pojemnika z wszelkich zabrudzeń jest niezwykle proste i szybkie, dzięki czemu korzystanie z takiego odkurzacza nie będzie już jedynie jednym z obowiązków do wykonania, a stanie się prawdziwą przyjemnością. Ponadto do urządzenia dołączone są wymienne nakładki, które bez większych problemów (co w dzisiejszych czasach jest niesamowicie wygodne) można prać w pralce.

 

2. Odkurzacz z funkcją mycia Philips SpeedPro FC6722/01

ranking odkurzaczy pionowy z funkcją mycia

Cena: ok. 1 030 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kolejnym z urządzeń zajmujących czołowe miejsca w rankingach odkurzaczy jest Philips SpeedPro FC6722/01. To urządzenie doskonale sprawdzi się przede wszystkim w zbieraniu zanieczyszczeń z tych najtrudniej dostępnych miejsc (takich jak okolice ścian, narożników czy mebli), co dla wielu jest niezwykle męczące i wymaga nie lada wysiłku. Praca z tym modelem odkurzacza jest nie tylko bardzo szybka, ale i skuteczna. To ręczny odkurzacz zajmujący niewiele miejsca, więc doskonale sprawdzi się również w małych gospodarstwach domowych. Za jego największe atuty z pewnością uznać można:
– dużą prędkość odkurzania,
– zintegrowane akcesoria,
– regulację poziomów prędkości,
– zastosowane technologii PowerCyclone 7 pozwalającej na szybkie odseparowane powietrza od kurzu,
– higieniczne opróżnianie zbiornika,
– łatwy w czyszczeniu filtr,
– możliwość pracy nawet przez 30 minut po jednym ładowaniu.

 

3. Odkurzacz z funkcją mycia Kärcher FC 5 Premium Home Line bezprzewodowy 1.055-660.0

ranking odkurzaczy bezprzewodowych z funkcją mycia

Cena: ok. 1 400 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Żaden ranking odkurzaczy pionowych z funkcją mycia nie może się obejść bez modelu Kärcher FC 5 Premium Home Line bezprzewodowy 1.055-660.0. Jest to jedno z najlepszych urządzeń dla wszystkich tych, którym zależy na uzyskaniu czystych podłóg szybko i bez większego wysiłku. Jest to urządzenie przy zastosowaniu którego jednocześnie można się pozbyć zarówno mokrych jak i suchych zanieczyszczeń. Odkurzacz działa bez kabla zasilającego, co jest rozwiązaniem z całą pewnością bardzo wygodnym, dającym duże możliwości sprzątania. Jedną z największych zalet odkurzacza jest funkcja samoczyszczenia się, która usuwa brud z padów. Czysty pad to znacznie lepiej funkcjonujący odkurzacz. Oczyszczony jest w stanie pracować jeszcze skuteczniej i efektywniej. Z całą pewnością mając na myśli najlepsze odkurzacze z funkcją mycia na jednym z pierwszych miejsc postawić można Kärcher FC 5 Premium Home Line bezprzewodowy 1.055-660.0, który jest dużą innowacją w skutecznym czyszczeniu podłóg.

 

4. Odkurzacz z funkcją mycia Bissell Cross Wave Cordless 2582N

ranking odkurzaczy z funkcją mycia

Cena: ok. 1 560 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli chodzi o ranking odkurzaczy bezprzewodowych z funkcją mycia, to bez odkurzacza Bissell Cross Wave Cordless 2582N nie byłby on pełny i wiarygodny. Jest to model zasilany niezwykle wytrzymałym akumulatorem, dzięki czemu bez konieczności podpinania go pod źródło zasilania jest w stanie przez dość długi czas efektywnie pracować. Bissell Cross Wave Cordless 2582N nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala kompleksowo, szybko i co najważniejsze skutecznie usunąć z podłóg wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Ponadto urządzenie jest dość ciche – idealnie więc sprawdzi się w gospodarstwach domowych zamieszkiwanych przez małe dzieci. Odkurzacz posiada również możliwość regulacji mocy. Co ciekawe, przy zastosowaniu użyciu odkurzacz Bissell Cross Wave Cordless 2582N można jednocześnie sprzątać zabrudzenia suche jak i mokre. Dzięki takim urządzeniom czyszczenie podłóg nie jest już przykrym obowiązkiem, a zamienia się w przyjemność prowadzącą do czystych pomieszczeń, co jest niezwykle satysfakcjonujące. To nie tylko skuteczny, ale i tani model, który w przyszłości wygra nie jeden ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

 

5. Odkurzacz z funkcją mycia Bissell Vac&Steam (1977N)

ranking odkurzaczy pionowy z funkcją mycia

Cena: ok. 750 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Skuteczny odkurzacz w dobrej cenie? To z pewnością Bissell Vac&Steam (1977N), łączący w sobie cechy klasycznego odkurzacza i mopa. Co ważne, urządzenie jest w stanie odkurzać i myć jednocześnie wybraną powierzchnię. Bissell Vac&Steam (1977N) nie tylko skutecznie pozbywa się zabrudzeń, ale również efektywnie usuwa aż 99,9% znajdujących się na podłodze szkodliwych bakterii. Regulowany w aż 5 kierunkach uchwyt daje znacznie większe możliwości sprzątania przede wszystkim jeśli chodzi o dotarcie w trudno dostępne miejsca. Brud ze sprzątania trafia do specjalnego pojemnika o pojemności 0,95 l którego czyszczenie jest bardzo proste. Nie ma powierzchni, której Bissell Vac&Steam (1977N) nie będzie w stanie dokładnie wyczyścić. To urządzenie, które w 2020 roku króluje w wielu rankingach odkurzaczy pionowych z funkcją mycia – jest bowiem nie tylko tanie, ale przede wszystkim niebywale skuteczne, a przy tym nie zajmuje dużo przestrzeni.