Odkurzacze Tefal

Odkurzacze Tefal

W 1954 roku Marc Grégoire po raz pierwszy w historii użył teflonu do pokrycia swojej patelni. W ten sposób odkrył niezwykłe rozwiązanie, które raz na zawsze zmieniło proces gotowania i ułatwiło ludziom życie na całym świecie.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Firma Tefal to kilkadziesiąt lat ciężkiej pracy i doświadczenia, w produkcji nieprzywieranych garnków oraz patelni. Sukces francuskiej firmy jest bezsporny, a jej produkty trafiają do wszystkich zakątków świata. Ogromne powodzenie w produkcji naczyń z powłoką teflonową, zainspirowało właścicieli do tworzenia nowych urządzeń. Od 1974 roku firma Tefal zaczyna produkcję opiekaczy, gofrownic, a kilka lat później prezentuje pierwsze żelazko z elektronicznym termostatem. Sukces był ogromny, a produkty marki Tefal szybko stały się symbolem prestiżu i doskonałej jakości. Tak jest do dziś.

Obecnie firma Tefal gości w ponad 120 krajach na całym świecie. Cieszy się niegasnącym zaufaniem, a jej serwis zbiera najlepsze opinie. W Polsce Tefal oficjalnie pojawił się w 1992 roku. Choć marka ta zajmuje się głównie produkcją patelni i żelazek, to uznanie zdobyła także tworząc inny sprzęt AGD. Również odkurzacze.
Ranking odkurzaczy automatycznych, wielokrotnie przyznawał urządzeniom Tefal najwyższe miejsce. Nie bez powodu, ponieważ firma zatrudnia najlepszych, światowych inżynierów i dokłada wszelkich starań, aby sprostać wysokim wymaganiom zmieniającego się rynku.

Nowoczesne odkurzacze pod znakiem Tefal

Odkurzacz Tefal to przede wszystkim nowoczesna technologia i ciekawe wzornictwo. Widać to na każdym kroku. Roboty sprzątające Tefal to nie tylko efektowny design, ale także niezwykle zaawansowany program komputerowy. Tefal Explorer Serie 80 wykorzystując innowacyjne rozwiązania skanuje kształt pomieszczeń, a funkcja 2 w 1 pozwala odkurzać i myć podłogi równocześnie. Jak pokazują opinie klientów, firma nie tylko zadbała o najwyższą jakość urządzeń, ale także o serwis i dostępność części do odkurzacza.

Tefal to także cały wachlarz odkurzaczy bezprzewodowych. Są lekkie, ergonomiczne w użytkowaniu i bardzo skuteczne. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania, dają doskonałe rezultaty w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Ranking odkurzaczy bezprzewodowych przeprowadzony przez jeden z niezależnych amerykańskich portali konsumenckich, wyróżnił urządzenie Air Force360 Flex Pro za pomysłowe rozwiązania i praktyczność. Pochlebne opinie konsumentów zdobył także profesjonalny serwis Tefal i dbałość o dostępność części do odkurzacza.

Ekologiczny Tefal w polskich domach

Marka Tefal zdobyła serca ludzi na całym świecie. Wielki sukces odniosła także w Polsce. Odkurzacz Tefal to urządzenie, coraz częściej goszczące w naszych domach. Zwłaszcza modele piorące, zdobyły uznanie i dobre opinie polskich konsumentów. Urządzenie Clean & Steam umożliwiające szybkie odkurzanie i czyszczenie parą w tym samym czasie, zdominowało ranking odkurzaczy pionowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ Clean & Steam Multi VP8561RH wykorzystuje najnowsze rozwiązania, w tym te ekologiczne.
Firma Tefal w trosce o środowisko udziale 10 letniej gwarancji naprawczej. Oznacza to, że każdy odkurzacz francuskiej marki można naprawić, a serwis będzie dostępny przez okres nie krótszy niż 10 lat. To wielki sukces w walce o ochronę środowiska. Wdrożenie ekologicznego programu wynika z głównego zobowiązania firmy, jakim jest troska o środowisko i redukcja odpadów przemysłowych.