Odkurzacze Amica

Odkurzacze Amica

Amica to największy polski producent sprzętu AGD, którego doskonałą jakość i innowacyjne rozwiązania doceniają użytkownicy w całej Europie. Wieloletnie doświadczenie i regularne wdrażanie nowoczesnych technologii sprawia, że Amica to firma, która cieszy się niegasnącą popularnością. Przede wszystkim w kraju, ponieważ coraz więcej osób wspiera i docenia polski kapitał.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Blisko ludzi, czyli lata doświadczeń w produkcji AGD

Historia firmy Amica to ponad 70 lat budowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań, celem poprawy jakości życia całych rodzin. Mniej obowiązków w domu to więcej czasu dla siebie. Tak jest i dziś. Amica produkuje najwyższej klasy sprzęt AGD, który coraz częściej znajdujemy w domach Europejczyków. Doceniają go też instytucje. Firma została kilkakrotnie doceniona w prestiżowym konkursie Red Dot Design Award, IF Design Award i nagrodzona znakiem „Zaprojektowane po ludzku”. Jest on przyznawany producentom, którzy słuchają potrzeb klientów i wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Amica to przede wszystkim ludzie i ich potrzeby.

Odkurzacz Amica – urządzenie do zadań specjalnych

Amica produkuje wszystko, czego potrzebuje dom. Wśród ogromnej ilości urządzeń od wielu lat dużą popularnością cieszą się odkurzacze. Firma może pochwalić się szeroką gamą produktów, które wyróżnia nowoczesny design i funkcjonalność. Doskonały serwis i dostępność części do odkurzacza to wielkie atuty firmy. Pochlebne opinie można napotkać przy okazji wielu internetowych badań. Ranking odkurzaczy pionowych wielokrotnie wyróżnia modele Amica.

Odkurzacze Amica to zupełnie inne doświadczenie i komfort użytkowania. Czym wyróżnia się z grona innych urządzeń? Przede wszystkim niską emisją hałasu. Nowoczesna obudowa i konstrukcja silnika sprawiają, że odkurzacz Amica pracuje naprawdę cicho. Brak hałasu to nie wszystko. Innowacyjne rozwiązania znajdziemy także w panelu sterowania. Wyposażony w przejrzyste wyświetlacze LED, odkurzacze Amica pozwalają w intuicyjny sposób ustawić pożądaną moc. Odkurzanie zasłon, kanapy czy dywanów nigdy nie było tak proste. Inteligentny panel sterowania sprawia, że odkurzanie to wielka przyjemność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma Amica tworzy urządzenia bezpieczne także dla alergików. Wyposażony w nowoczesny filtr HEPA13 odkurzacz, skutecznie zatrzymuje kurz i roztocza. Nieprzyjemny zapach w domu to już przeszłość, ponieważ Amica zadba o czyste i zdrowe powietrze. Jak pokazują opinie klientów, firma tworzy urządzenia praktyczne i przyjazne w obsłudze.

A co z awariami? Te mogą zdarzyć się każdemu, dlatego serwis Amica jest łatwo dostępny i bardzo skuteczny. Bezproblemowa naprawa czy wysyłka nowych części do odkurzacza nie stanowi problemu. Amica to przede wszystkim ludzie, więc serwis jest naprawdę przyjazny.

Odkurzacze Amica zajmują czołowe miejsca w starciu z konkurencją. Ranking odkurzaczy bezprzewodowych, wyróżnia przede wszystkim nowoczesny i wielofunkcyjny Amica Sopero VM 8011. Niezwykle popularne są także modele Bagio Eco VM 3041, Sharq VM7012 czy Sumam VM6011. Amica dba o swój serwis i opinie klientów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, firma wciąż się rozwija i wciela w życie nowoczesne rozwiązania. Być może już niedługo ranking odkurzaczy automatycznych zdominuje innowacyjne urządzenie polskiego producenta. Bardzo na to czekamy.

Poniżej znajdziesz odkurzacze marki Amica, które znalazły się w jednym z naszych rankingów:

  • Amica Sharq VM 7011
  • Amica Ora VM1032