Odkurzacz Numatic GVE370 George

Odkurzacz piorący Numatic GVE370 George jest jednym z urządzeń, które zalicza się do tych dostępnych w bardzo przystępnej cenie i cieszących się dużym powodzeniem. Warto zdecydować się na ten model, jeśli pragnie się usunąć zabrudzenia, które powstały albo na wykładzinie, albo na dywanie. Po wyczyszczeniu powierzchnia jest odświeżona i nie ma na niej żadnych plam po pozbywaniu się zabrudzeń na morko.

Urządzenie to może jednak znacznie więcej, ponieważ równie dobrze nadaje się do czyszczenia na sucho wykładzin i dywanów, a także do zbierania rozlanej wody. Poza tym świetnie sprawdza się podczas czyszczenia twardych podłóg, czy wtedy, gdy tapicerka wymaga ekstrakcyjnego prania. Numatic GVE370 George wyróżnia się kompaktową budową, a także jest wyjątkowo poręczny, dlatego przede wszystkim warto go użytkować wtedy, gdy zamierza się sprzątać niewielkie przestrzenie. Jest to wyjątkowo trwałe, solidne i wszechstronne elektronarzędzie, a przy tym zapewnia szybkie, łatwe i efektywne czyszczenie.

Za pomocą tego odkurzacza można z powodzeniem pozbyć się nie tylko typowych zanieczyszczeń, ale również tych głębokich i roztoczy. Jest to możliwe dzięki temu, że odkurzacz ten ma olbrzymią siłę ssącą, która sięga do 23 536 Pa. To, co sprawia, że odkurzacz ten jest tak niezawodny, to szereg dostępnych akcesoriów. Poza tym jego budowa cechuje się wytrzymałością i odpornością na pęknięcia. Dodatkowym atutem jest system dodatkowego obiegu powietrza – dzięki niemu Numatic GVE370 George może pracować w zasadzie bez przerwy. W urządzeniu znajdują się ponadto dwa oddzielnie zbiorniki – jeden na czystą wodę, drugi na brudną. Ze względu zaś na obecność dwóch wężów, można przy pomocy tego urządzenia czyścić powierzchnie na mokro, jak i na sucho. Najczęściej odkurzacz ten jest wybierany przez biura, szkoły, hotele, a także przez firmy sprzątające. Równie dobrze sprawdzi się także w domach i mieszkaniach. Zamawiając ten model, otrzymuje się wraz z nim ssawkę do tapicerki, do zbierania wody, ssawkę szczelinową, okrągłą ssawkę z włosiem, a także szczotkę do ssawki. Dodatkowym wyposażeniem są dwa worki na kurz, komplet natryskowy, a także wąż ssący.

Znajdź najtańszą ofertę

Dane techniczne

  • Długość przewodu [m] 10
  • Moc silnika [W] 1200
  • Poziom hałasu [dB] 73
  • Zasięg pracy [m] 13,4
  • Zasilanie Sieciowe
  • Moc silnika [W] 1200
  • Typ filtra Wymienny
  • Pojemność pojemnika/worka [l] 15
  • Długość x Szerokość x Wysokość [cm] 35,5 x 35,5 x 70
  • Waga [kg] 7,1