Odkurzacze BEKO

Odkurzacze BEKO

Bardzo wiele polskich mieszkań i domów posiada sprzęt AGD firmy BEKO. Produkty flagowe tej marki to przede wszystkim pralki, lodówki, zmywarki. Nowością w portfolio BEKO są odkurzacze. Warto poświęcić uwagę odkurzaczom BEKO, choćby ze względu na ich innowacyjność i wydajność.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

BEKO – notka biograficzna

Beko to firma turecka, która powstała w 1969 roku. Od początku przedsiębiorstwo specjalizowało się w produkcji urządzeń domowych i elektroniki. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że BEKO jest dziś jednym z bardziej znaczących producentów AGD w Europie. Produkty BEKO są znane także na całym świecie.

Za popularnością urządzeń BEKO stoi fakt, że są one cenowo dostępne dla szerokiego grona konsumentów, także dla osób z mniejszym budżetem. Jednocześnie BEKO dba o innowacyjność swoich towarów stosując w urządzeniach najnowsze rozwiązania technologiczne.

BEKO to także synonim trwałości urządzeń. Firma dba o to, aby produkty z logo BEKO służyły klientom dobrze i długo. Sprzęt BEKO posłuży Ci więc na lata. Jeśli pojawią się problemy w użytkowaniu czy zużyje się jakaś część, nie będziesz miał problemu by kupić nową. Sprawdź tylko serwis części do odkurzacza opinie. Części do BEKO są tanie i łatwo dostępne.

Co proponuje BEKO na półce z odkurzaczami?

Jeśli planujesz zakup odkurzacza i chciałbyś sprawdzić ofertę BEKO, masz do wyboru trzy typy odkurzaczy: odkurzacze bezprzewodowe (akumulatorowe), odkurzacze bezworkowe oraz odkurzacze z filtrem. Nie dziw się więc, że nie widzisz BEKO czytając ranking odkurzaczy z funkcją mycia albo ranking odkurzaczy wodnych. Jak na razie BEKO nie ma w swojej ofercie tego typu odkurzaczy.

Dlaczego warto zainwestować w odkurzacz BEKO? BEKO oferuje sprzęt do odkurzania, który jest mocny i wydajny usuwaniu kurzu i brudu i nie potrzebuje przy tej pracy dużych ilości prądu. Energooszczędność w odkurzaczach BEKO przy jednoczesnej wysokiej mocy działania jest zasługą technologii cyklonowej. Dodatkowo, ta innowacja sprawia, że sprzątanie nie wymaga wiele wysiłku po stronie człowieka. Inną zaletą odkurzaczy BEKO jest to, że w każdy model wbudowany jest filtr HEPA, który wychwytuje kurz, pyłki oraz bakterie, wirusy i grzyby. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików oraz osób z obniżoną odpornością.

Klienci, którzy wybiorą odkurzacze bezprzewodowe BEKO, docenią wygodę w ich użytkowaniu oraz elastyczność ich obsługi. Nie bez znaczenia jest fakt, że pewne modele akumulatorowych odkurzaczy BEKO potrafią pracować do 75 minut. Nie dziwi więc fakt, że odkurzacze BEKO podbijają każdy ranking odkurzaczy akumulatorowych.

Kolejną zaletą odkurzaczy BEKO są ciekawe akcesoria dostępne wraz z różnymi modelami. Innowacje skupiają się głównie na różnych możliwościach i specjalnych funkcjach szczotek do odkurzania w tym szczotka z podświetleniem LED.

Wśród najpopularniejszych modelów znajdują się:
• VCS6135A Odkurzacz Pionowy Bezworkowy
• VCM7180P Odkurzacz Cylindrowy Deluxe
• VCM7180 Odkurzacz Cylindrowy
• VCO42701A Odkurzacz Cylindrowy
• VCO62602A Odkurzacz Cylindrowy
• VCS5125A Odkurzacz Pionowy Bezworkowy
• VRT82821B Odkurzacz Bezprzewodowy 2-in-1 PractiClean
• VRT82821D Odkurzacz Bezprzewodowy 2-in-1 Powerstick