Odkurzacze Concept

Odkurzacze Concept

Czeska marka Concept to uznany producent małego i dużego AGD, który specjalizuje się między innymi w tworzeniu nowoczesnych odkurzaczy. Firma konsekwentnie wprowadza w swoich urządzeniach nowoczesne rozwiązania technologiczne, dbając nie tylko o ich funkcjonalność, ale również o ergonomię oraz o estetyczny wygląd. Firma Concept powstała w roku 1991 roku, a jej założycielem był Jindřich Valenta. Obecnie jest to jeden z czołowych dostawców urządzeń elektrycznych w Polsce i na Słowacji, a ogromną popularnością cieszą się między innymi odkurzacze Concept.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Odkurzacze Concept to przede wszystkim wysoka jakość w przystępnej cenie. Bezprzewodowe odkurzacze oraz mopy posiadają pojemne akumulatory i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Odkurzacze Concept odznaczają się doskonałą kulturą pracy i posiadają wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają usuwanie zarazków i utrzymanie czystości. Marka Concept to starannie dbający o wszystkie swoje odkurzacze producent, który ogromną uwagę przykłada do jakości swoich wyrobów. Wszystkie urządzenia i części do odkurzacza opuszczające fabrykę przechodzą przez ścisłą kontrolę jakości, której zasady określa Concept Quality Control System.

Ranking odkurzaczy bezworkowych jasno wskazuje na popularność modeli Concept. Dużym uznaniem cieszy się między innymi Cyklonowy odkurzacz podłogowy VP5095 o mocy 700 W z HEPA filtrem.
W ofercie czeskiego producenta odkurzaczy znalazły się także tradycyjne modele wyposażone w worki. Należy do nich CONCEPT odkurzacz VP8291 PERFECT CLEAN pet expert, a także CONCEPT odkurzacz workowy VP8336. Urządzenia te skutecznie usuwają nawet drobne zanieczyszczenia oraz zarazki, a przy tym pracują wyjątkowo cicho.

Na popularność modelu CP3000 mop parowy i odkurzacz 3w1 PERFECT CLEAN wskazuje natomiast ranking odkurzaczy piorących oraz odkurzaczy z funkcją mycia. Tego rodzaju odkurzacze myjące zdecydowanie ułatwiają sprzątanie i utrzymanie domu w czystości. W funkcję piorącą wyposażony został także odkurzacz CONCEPT VP4210. Na szczególną uwagę zasługuje także nowoczesny CONCEPT mop parowy CP2000.

Marka odkurzaczy Concpet tworzy również odkurzacze pionowe, które zdecydowanie ułatwiają sprzątanie w budynkach piętrowych. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się zwłaszcza VP6010 pionowy i ręczny odkurzacz akumulatorowy REAL FORCE. Interesujące funkcje posiada także CONCEPT odkurzacz pionowy VP4170. Wśród robotów sprzątających króluje natomiast VR3000 odkurzacz automatyczny REAL FORCE. Na szczególną uwagę zasługuje także model VR2010 2 w 1 PERFECT CLEAN oraz CONCEPT odkurzacz automatyczny VR2110 2w1 RoboCross Gyro.

Serwis odkurzaczy Concept nie rodzi żadnych problemów, ponieważ producent zadbał o dużą dostępność części zamiennych. Opinie klientów jasno wskazują jednak na to, że urządzenia nie psują się często i są ponadprzeciętnie wytrzymałe. Proste wymiany zużytych części odkurzacza można przeprowadzić samodzielnie, natomiast bardziej skomplikowane usterki zostaną szybko usunięte przez wykwalifikowanego technika.