Odkurzacze THOMAS

Odkurzacze THOMAS

Rodzinna firma THOMAS została założona w 1900 r. w Siegerland w Niemczech. Na początku w ofercie dostępne były produkty wzbogacające lokalny przemysł. W latach 30. XX wieku firma wypuściła na europejski rynek pierwszą metalową pralkę wyposażoną w silnik elektryczny. Obecnie przedsiębiorstwo Robert Thomas, Metall und Elektrowerke GmbH & Co. KG może poszczycić się szerokim wachlarzem produktów, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Wśród nich są dostępne nowatorskie urządzenia, do których zaliczają się pierwsze przenośne odkurzacze parowe. Innowacyjnym rozwiązaniem stały się także odkurzacze z funkcją prania, z filtrem wodnym, a także urządzenia z funkcją prania wykorzystujące gorącą wodę.

Ranking Najlepszych Odkurzaczy

Producent THOMAS – szeroki wybór odkurzaczy i najpopularniejsze modele

Firma THOMAS ma w swojej ofercie odkurzacze do sprzątania powierzchni wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Szeroki wybór urządzeń umożliwia precyzyjny ich dobór do konkretnych potrzeb do zastosowań w gospodarstwie domowym, jak i w przedsiębiorstwie. W ofercie znajdują się modele tradycyjne, klasy premium, przeznaczone dla alergików, jak również dla osób, które zajmują się domowymi zwierzętami. Dostępne są ponadto urządzenia uniwersalne służące do kompleksowego czyszczenia różnych powierzchni, a także odkurzacze, za pomocą których udaje się szybko wyczyścić drobne zanieczyszczenia powstałe na niewielkiej przestrzeni. Do najpopularniejszych modeli marki zalicza się wielokrotnie wyróżniany odkurzacz THOMAS TWIN T2, model THOMAS TWIN T1, a także urządzenia THOMAS TWIN T2 PARQUET, THOMAS PET & FRIENDS T1 oraz THOMAS HYGIENE T2.

Czym wyróżniają się odkurzacze firmy THOMAS?

Odkurzacze Aqua są wyposażone w higieniczny filtr, który pozwala skutecznie związać kurz, roztocza i pyłki w wodzie. Jego obecność sprawia, że po odkurzeniu powietrze pozostaje czyste i odświeżone. Biorąc pod uwagę ranking odkurzaczy wodnych, warto wymienić odkurzacz THOMAS AQUA+ ALLERGY & FAMILY, model THOMAS AQUA+ ANTI-ALLERGY, a także urządzenie THOMAS MULTI CLEAN X10 PARQUET.

Natomiast odkurzacze akumulatorowe cechują się lekką konstrukcją, łatwą obsługą i uniwersalnością. Ranking odkurzaczy akumulatorowych obejmuje m.in. urządzenia: THOMAS QUICK STICK AMBITION, THOMAS QUICK STICK TEMPO, jak również THOMAS QUICK STICK FAMILY.

Wybierając z kolei odkurzacze wielofunkcyjne, można liczyć na ich niezawodność i odporność przy sprzątaniu nawet najsilniejszych zabrudzeń w budynku, jak i poza nim. W ofercie firmy THOMAS znajdują się m.in. modele THOMAS INOX 1545 S i THOMAS INOX 1530.

THOMAS to też odkurzacze bezworkowe. Oprócz tego, że pozwalają pozbyć się zanieczyszczeń, umożliwiają również usunięcie niechcianego zapachu. Modele THOMAS perfect air są wyposażone w specjalny zbiornik AQUA-PURE-FILTERBOX, dzięki któremu łatwiej udaje się usunąć zanieczyszczenia w postaci zwierzęcej sierści i pyłu, a przy tym zostaną one związane z wodzie i nie przedostają się do powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.

Firma THOMAS i serwis „door to door”

Producent THOMAS proponuje polskim użytkownikom swoich odkurzaczy serwis gwarancyjny „door to door”. W razie jakiegokolwiek problemu z urządzeniem usterkę można zgłosić za pośrednictwem strony internetowej. Biorąc pod uwagę serwis części do odkurzacza opinie, najlepiej zamawiać akcesoria u autoryzowanego przedstawiciela firmy THOMAS w kraju. Wśród dostępnych akcesoriów są m.in.: worki, płyny czyszczące, ssawki, końcówki, pojemniki na wodę i filtry.